• м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 46
  • ua

Обладнання для відеоспостереження

Системи відеоспостереження в Миколаєві дозволяють комплексно вирішити проблему контролю над будь-яким об'єктом, будь то квартира, офіс, виробництво або прилегла до них територія. Використовуючи відеоспостереження можна не тільки стежити за ситуацією в реальному часі, але й фіксувати будь-яку активність в об'єкті, що охороняється, на цифрові носії. Відрізняються системи відеоспостереження технічними характеристиками, виробниками різних її частин, способом передачі.

Відеокамера є головним елементом будь-якої системи відеоспостереження, оскільки саме вони формують зображення, яке потім передається інші охоронні пристрої. При виборі відеокамери необхідно враховувати такі фактори: температуру повітря, вологість, освітлення, розташування - все це впливає на функціональні можливості відеокамери. Також необхідно враховувати цілу низку характеристик, які впливають на якість одержуваної картинки, серед них найбільш важливими є: роздільна здатність , Мп, кут огляду, чутливість, дальність дії ІЧ-підсвічування.

Архівування даних - важливий момент

Велике значення має створення та зберігання архівів відеоспостереження, завдяки яким ви завжди зможете подивитися, хто і коли був присутній у зоні вашого спостереження, навіть після тривалого часу. Для цього необхідно використовувати відеореєстратори, призначені для запису, зберігання та подальшого відтворення зображень. Принцип дії цифрового відеореєстратора - той самий, що й у аналогового відеомагнітофона, але відеозапис здійснюється у цифровому форматі безпосередньо на жорсткий диск (HDD).

До вибору систем вуличного відеоспостереження необхідно підходити дуже грамотно, з урахуванням специфіки об'єкта, що охороняється або контрольованого, оскільки це забезпечить найкращий результат роботи самих систем. Спеціалісти нашої компанії ретельно продумують розташування та конфігурації камер у приміщенні та на території, що дозволить вам точно та широко вести контроль та отримувати інформацію про те, що відбувається.