• м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 46
  • ua

Домашнє відеоспостереження

Ми пропонуємо вам великий вибір систем домашнього відеоспостереження у м. Миколаїв. Щоб замовити домашнє відеоспостереження, ви можете:

Зателефонувати нам:

(067) 478-73-37
(093) 048-25-25

Написати нам:

info@gardpro.com.ua

або прийти до нас у магазин:

Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 46

Замовляйте системи домашнього відеоспостереження у компанії «ГАРД ПРО»!

Головне завдання домашнього відеоспостереження – забезпечення безпеки людей та майна. Завдяки цій системі можна захистити квартиру від злодіїв, спостерігати за домашнім персоналом, дітьми за відсутності дорослих, а також за коридором та сходовим майданчиком. Компанія «ГАРД ПРО» – це продаж та монтаж домашнього відеоспостереження в Миколаєві, а також гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування.

Влаштування домашнього відеоспостереження в Миколаєві

Домашнє відеоспостереження в Миколаєві включає такий комплект обладнання:

  • реєстратор,
  • відеокамери,
  • монітор або домашній телевізор.

Сигнал надходить від камер на вхід реєстратора, який у свою чергу передає сигнал на екран монітора. Якщо в якості екрану використовуватиметься домашній телевізор, необхідно заздалегідь вибрати канал, на який транслюватиметься відеоконтроль. Для зберігання відеоінформації використовується жорсткий диск, встановлений безпосередньо на реєстраторі. Окрім цього, ми реалізуємо різноманітні системи відеоспостереження у Миколаєві.

Переваги систем домашнього відеоспостереження від «ГАРД ПРО»

Сьогодні домашнє відеоспостереження, як внутрішній, так і зовнішній, доступне будь-якому користувачеві. І це ще одна перевага, яка робить домашнє відеоспостереження більш популярним та ефективним для забезпечення особистої безпеки. Включити в систему контролю та відеоспостереження можна різноманітне обладнання з різними характеристиками та можливостями, різні камери та інші елементи, що впливають і на ціни на домашнє відеоспостереження у Миколаєві. Компанія «ГАРД ПРО» пропонує техніку для відеоспостереження від світових виробників, але при цьому за доступною ціною.

Системи відеоспостереження можна встановити в тій частині квартири, де найчастіше «протікає» життя домочадців або є цінності. Система не потребує людського фактора чи постійного втручання, а контроль може здійснюватись самостійно. І навіть якщо вас не буде вдома, ви зможете отримати доступ будь-якої миті з будь-якого пристрою за допомогою інтернету. Якщо ж ви перебуваєте в приміщенні, то рекомендуємо вам купити домофон у Миколаєві у «ГАРД ПРО», щоб убезпечити себе від незнайомців.

Замовте монтаж домашнього відеоспостереження у Миколаєві у нас!