• м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 46
  • ua

Відеодомофони

Домофон – це спеціальний пристрій, головним завданням якого є забезпечення безпеки робітників чи житлових приміщень. За допомогою домофону абонент може без прямого контакту або впустити відвідувача або перешкодити йому вхід. Домофони в Миколаєві бувають декількох видів і, природно, різних виробників.

Компанія «ГАРД ПРО» пропонує вам великий асортимент домофонів у м. Миколаїв. Щоб купити домофон, ви можете:

Зателефонувати нам:

(067) 478-73-37
(093) 048-25-25

Написати нам:

info@gardpro.com.ua

або прийти до нас у магазин:

Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 46

Встановлення відеодомофону в Миколаєві та області

Надаємо якісні послуги із встановлення відеодомофонів в Миколаєві від компанії «ГАРД ПРО». У нашому монтажному відділі працюють спеціалісти з досвідом від 10 років. Це дозволяє надавати якісні послуги та гарантувати правильну роботу встановленого обладнання. Замовивши встановлення відеодомофону у компанії «ГАРД ПРО» Ви отримаєте:

  • оперативний виїзд майстра
  • безкоштовну консультацію з обладнання та виконання робіт
  • якісні послуги монтажу
  • гарантію на обладнання та виконані роботи 12 місяців

Замовляйте підключення домофонів у компанії «ГАРД ПРО»!

Домофони в Миколаєві

Коли ви усвідомили, що ваш будинок не закінчується порогом квартири, коли вам набридло миритися з вандалами, що забруднюють під'їзд, шумними збіговиськами, або ж ви просто хочете захистити себе і своє житло, ви шукаєте найефективніші способи додаткового захисту. Для того щоб убезпечити своє житло, вам варто вирішити: встановити тільки металеві двері, замовити монтаж відеоспостереження або додатково необхідна установка домофону Миколаїв. Статистика показує, що в будинках, де встановлені металеві двері з домофоном або кодовим замком, крадіжки трапляються набагато рідше.

Компанія «ГАРД ПРО» відрізняється від інших тим, що в її асортименті представлені моделі різних домофонів різного класу та високої якості та надійності, які гарантуються світовими виробниками. Домофони від «ГАРД ПРО» поєднують у собі вигідне співвідношення ціни та якості, тим самим завойовуючи довіру та визнання покупців.

Класифікація домофонів

Домофон купити у Миколаєві можна таких видів:

  • малоабонентський,
  • багатоабонентський.

Перший тип встановлюється біля в'їзної брами приватного будинку, другий – на тамбурних дверях багатоквартирних житлових будинків. Багатоабонентський домофон ділиться за принципом адресності:

  • цифровий,
  • координатно-матричний.

Також розрізняють аудіо- та відеодомофони. Вони відрізняються тим, що дозволяють не тільки чути того, хто прийшов, але й бачити його.

ГАРД ПРО - грамотне підключення та встановлення домофону в Миколаєві

Система домофона складається з блоку виклику, яка встановлюється на двері, пристрої поквартирної адресації виклику, електромагнітного замку, доводчика, зчитувального пристрою, блоку управління електрозамком, контролером ключів, блоком живлення домофона та замку, кнопки виходу, переговорних трубок та самих ключів. Відеодомофон також включає монітор, відеокамеру та блок пам'яті.

Грамотне та професійне підключення домофону у Миколаєві зможе забезпечити додатковий захист вашого будинку та вас, а також гарантувати тривалий термін служби обладнання. Компанія «ГАРД ПРО» пропонує постачання та монтаж систем безпеки, а також гарантійне та технічне обслуговування, консультування та супровід. А сучасні системи відеоспостереження та технології охорони дозволяють повною мірою убезпечити об'єкт будь-якої складності.

Домофон є не просто замком, а однією з ланок системи безпеки житла чи підприємства. Його можна поєднати з іншими захисними елементами, які при правильній експлуатації та професійній установці стануть для вас надійним захистом та гарантом безпеки.