• м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 46
  • ua

Системи контролю доступу

Система контролю доступу та обліку робочого часу – це електронна система, головним завданням якої є ідентифікація відвідувачів і співробітників, що входять і виходять. Це дозволяє підтримувати високу дисципліну серед персоналу та вести справедливу систему оплати праці. Хто воліє по-старому використовувати систему відеоспостереження в Миколаєві, а хтось розуміє, що купити систему контролю доступу - значить придбати одночасно безпечну і просту у використанні систему, яка допоможе вдосконаленню вашого бізнесу.

Системи контролю доступу в Миколаєві

«ГАРД ПРО» пропонує різні системи контролю доступу в Миколаєві, надійні та безпечні в експлуатації та доступні в ціні. Система складається із пристрою, який зчитує інформацію з персональної картки. Пристрій встановлюється на вході. Кожен із співробітників отримує картку з індивідуальним кодом, на підставі аналізу даних якої система «правильно» реагує: відкриває або блокує вхід, включає сигнал тривоги, реєструє присутність людини та її пересування об'єктом.

Система обліку робочого часу у Миколаєві

Система обліку робочого часу Миколаїв від компанії «ГАРД ПРО» - це високий рівень безпеки на вашому підприємстві. На відміну від ключа картку неможливо підробити. За потреби оператор може заблокувати картку, зробивши її недійсною. Разом із системою обліку можуть використовуватись і додаткові електромеханічні та електромагнітні пристрої, що підвищують рівень безпеки.

Система обліку робочого часу може також виконувати безліч інших функцій, що робить її багатофункціональною і вигідною у використанні. А фірма «ГАРД ПРО» забезпечить надійність, якість і працездатність обладнання, а також навчить експлуатації системи. «ГАРД ПРО» – це ваш надійний помічник у ефективній та безпечній роботі вашого підприємства. Також компанія «ГАРД ПРО» займається монтажем домашнього відеоспостереження в Миколаєві.

Компанія «ГАРД ПРО» - це великий асортимент систем обліку робочого часу та контролю доступу у м. Миколаїв. Щоб замовити ці системи контролю, ви можете:

Зателефонувати нам:

(067) 478-73-37
(093) 048-25-25

Написати нам:

info@gardpro.com.ua

або прийти до нас у магазин:

Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 46