• м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 46
  • ua

Послуги

Послуги

Відеодомофони

Переглянути

Системи контролю доступу

Переглянути

Домашнє відеоспостереження

Переглянути

Обладнання для відеоспостереження

Переглянути

Пожежна сигналізація

Переглянути

Охоронна сигналізація

Переглянути

Послуги

  • оптовий продаж обладнання, представленого на сайті
  • постачання та монтаж: систем відеоспостереження в Миколаєві та відеоконтролю, систем доступу, систем охоронної сигналізації
  • гарантійне та технічне обслуговування, консультування та супровід

Наразі питання безпеки стоїть особливо гостро, але завдяки сучасним технологіям відеоспостереження, охоронної сигналізації та систем обліку робочого часу у Миколаєві можна повною мірою забезпечити безпеку об'єкту будь-якої складності.

Наша компанія надає широкий асортимент інноваційного та високотехнологічного обладнання. Всі представлені камери кольорові, працюють в режимі «день-ніч», є в наявності камери з трансфокатором, ІЧ підсвічуванням, водонепроникні камери, купольні та панорамні камери, корпусні камери, IP-камери.

Для обробки та запису отриманої інформації використовуються відеореєстратори (DVR). Наша компанія пропонує 4, 8, 16-канальні моделі реєстраторів, плати багатоканальної обробки, для збирання систем на базі ПК.

Також додатково до систем відеоспостереження пропонуються різні аксесуари: кронштейни, поворотні пристрої, кожухи, підсилювачі, модулятори, контролери, конвектори, блоки живлення та багато іншого. Також ми здійснюємо монтаж систем відеоконтролю у Миколаєві.

На всю продукцію надається гарантія 1 рік.

Монтаж відеоспостереження у Миколаєві

Система відеоконтролю – на сьогодні один із найефективніших способів забезпечення безпеки. Це розумний і необхідний запобіжний захід, який зовсім не є показником рівня підозрілості власника системи. Вона більш ніж виправдана та знаходить повсюдне застосування у всіх сферах сучасного життя. Монтаж відеоспостереження у м. Миколаїв здійснюється як для охорони приватної власності, так і для забезпечення безпеки громадських та комерційних об'єктів. Наявність такої системи на території є свого роду запобіганням вчиненню різних протиправних вчинків, адже цілком очевидно, що потрапити в поле зору «всевидячого ока» відеокамери можна практично скрізь.

Зрозуміло, таке розумне обладнання вимагає грамотного підходу до його встановлення. Тому монтаж систем відеоконтролю – справа кваліфікованих спеціалістів. Тільки в цьому випадку буде забезпечено успішну та безперебійну роботу системи.

Монтаж систем відеоконтролю у м. Миколаїв — ГАРД ПРО

Як відомо, встановлення обладнання з відеоспостереження складається з двох етапів. Спочатку здійснюється проектування, після чого відбувається безпосередньо монтаж та налаштування апаратури. У процесі підготовки обов'язково враховуються такі важливі моменти:

  • тип приміщення чи будівлі,
  • кліматичні та ландшафтні умови експлуатації відеообладнання,
  • визначаються слабкі та незахищені зони,
  • а також кількість та види камер спостереження.

Компанія «ГАРД ПРО» пропонує в асортименті різноманітне обладнання для відеоспостереження від українських та зарубіжних виробників та різні варіанти розташування відеопристроїв.

Консультанти компанії допоможуть вам вибрати пристрої в залежності від конкретного завдання та умов, у яких відбуватиметься відеоспостереження. Більше того, обладнання відповідатиме і вашим вимогам, і фінансовим можливостям.

Процес установки відеоспостереження в Миколаїв

Безпосередньо встановлення відеоспостереження в Миколаєві від компанії «ГАРД ПРО» включає підбір, закупівлю та доставку системи, прокладання кабелю, розміщення відеокамер та їх кріплення, а також розташування моніторів, відеореєстраторів, детекторів руху та інших елементів системи. Потім здійснюється налаштування програмного забезпечення, інтеграція з додатковими системами безпеки та перевірка функціонування всього комплексу апаратури. Після чого із замовником підписується кошторис та проводиться навчання правилам користування обладнанням.

Як відомо, системи відеоспостереження поділяються на внутрішні та зовнішні, кожна з яких має свої особливості, що враховується під час їх монтажу.  Проводячи роботи з монтажу систем ВН, потрібно пам'ятати про право кожного громадянина на недоторканність його приватного життя і враховувати це ще на стадії проектування.

Замовте встановлення систем відеоконтролю та відеоспостереження у нас!